21.04.2014 - 09:05 |
Последна промена пред 2 мин 5 сек

Languages

ВИДЕО: Заспал пијан, се разбудил без пенис

Хералдо Рамос (45) од Доминиканската република даде интервју за локалната телевизиска станица "Noticias Sin" дека зaпал пијан и се разбудил без пенис.

Овој маж од Сантјаго рекол дека врска нема како му исчезнал пенисот, но соседите им раскажуваа на новинарите дека Рамос бил нападнат од куче додека бил пијан.

Жртвата не се сеќава на никаква средба со куче, а неговиот пенис не е пронајден. Сличен случај имало минатата недела во Арканзас, кога еден парализиран човек откако се разбудил открил дека неговиот куќен миленик му изел еден тестис. 

Бизарно, но вистинито